Warsztaty kreatywne DIY

Warsztaty kreatywne, handmade, warsztaty DIY

Warsztaty handmade to idealna atrakcja na event

Jeśli szukasz atrakcji na imprezę integracyjną, piknik, event to warsztaty DIY dla firm są propozycją dla Ciebie.  Niewątpliwie warsztaty kreatywne dla firm to doskonały sposób na zmotywowanie pracowników oraz podniesienie ich kreatywności. Po drugie mogą one pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z komunikacją między pracownikami. Dlatego posiadamy w naszej ofercie wiele ciekawych propozycji warsztatów kreatywnych (las w słoiku, minipustynia, świeca sojowa, obraz z mchu i wiele innych…). Mamy za sobą kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów.

Warsztaty DIY to idealna propozycja na event

Kompleksowo przygotujemy całe wydarzenie

Każdy z warsztatów, który organizujemy przygotowany jest przez nas od A do Z. Pamiętaj, nie musisz się o nic martwić. Przygotujemy stanowisko, zadbamy o wszystkie materiały, poprowadzimy warsztaty, a na końcu posprzątamy. Kompleksowa obsługa to nasza specjalność. Pracujemy z grupami od 5 do nawet kilku tysięcy osób. Dodatkowo warsztaty DIY dla firm prowadzimy warsztaty również w języku angielskim.

Niezapomniana pamiątka

Warsztaty handmade to świetna zabawa

Bez wątpienia warsztaty DIY dla pracowników to doskonały sposób na podniesienie ich kreatywności, a także wiedzy oraz umiejętności. Mogą one być również świetną zabawą, która pozwoli pracownikom lepiej się poznać.

Przede wszystkim na Twoim evencie zadbamy o to, aby uczestnicy stworzyli niezapomnianą dekorację. A przy tym doskonale się bawili. Kompleksowo przygotujemy całe warsztaty. O nic (oprócz miejsca) nie musisz się martwić. Mamy kilkuletnie doświadczenie i grono zaufanych, zadowolonych klientów.

Jak wyglądają nasze warsztaty DIY ?

Warsztaty DIY to ciekawa forma integracji

Każdy z warsztatów kreatywnych trwa ok. 1-1,5 godziny. My dbamy o to, aby z każdy z uczestników warsztatów otrzymał wszystkie niezbędne materiały. Ze strony organizatora potrzebujemy jedynie miejsca oraz stołów. Wszystko dokładnie tłumaczymy. Jeśli jest taka potrzeba pomagamy w tworzeniu. Na końcu instruujemy jak dbać o powstałe dzieła. Staramy się, aby miejsce pracy dokładnie posprzątać. Dokładnie – o nic nie musisz się martwić!

Eko warsztaty

W naszej ofercie posiadamy również propozycje z eko warsztatów. Podczas eko warsztatów uczestnicy przygotowują rzeczy, które są wielokrotnego użytku. Uczą się jak samemu przygotować domowe środki czystości. Dlatego eko warsztaty to nauka i zabawa. Wśród naszych propozycji znajdują się:

  • domowy płyn do naczyń
  • domowy środek do czyszczenia mebli
  • naturalny peeling do ciała
  • tabliczki zapachowe
  • domowe dyfuzory zapachowe
  • eko torby
  • eko worki

Warsztaty dla firm – nasze propozycje

las w słoiku

mini pustynia

drzewo z mchu

wianek

linoryt

sukulenty

świeca sojowa

obraz z mchu

domek dla owadów

dekoracja z drewna

tabliczka zapachowa

tablica

ogródek ziołowy

kokedama

dekoracje

łapacz snów

rabatka wiosenna

stojak na wino

i wiele innych propozycji warsztatów DIY…

Mieliśmy przyjemność współpracować z…