Warsztaty wielkanocne

Warsztaty wielkanocne

Spraw, aby w Twoim domu zagościła magiczna atmosfera

Warsztaty online

Warsztaty wielkanocne to idealna propozycja na integrację w okresie wiosenno-wielkanocnym. Świąteczna wersja lasu w słoiku, obrazu z mchu, dekoracji drewnianych czy wianków pięknie ozdobią domy i mieszkania.

Nasze propozycje warsztatów świątecznych to propozycja dla firm i szkół.

Nasze warsztaty proponujemy zorganizować na dwa sposoby:

  1. Warsztaty stacjonarne, w dowolnym miejscu w Polsce – dojeżdżamy, organizujemy stanowisko do pracy, prowadzimy warsztaty, sprzątamy 🙂
  2. Warsztaty online – tworzymy boxy, wysyłamy, prowadzimy transmisję

Każdego roku firmy na całym świecie świętują Wielkanoc z różnymi tradycjami i działaniami. Dlaczego w tym roku nie dodać wyjątkowego akcentu do uroczystości, organizując warsztaty wielkanocne dla swoich pracowników? Zajęcia DIY to świetny sposób na utrzymanie motywacji i zaangażowania pracowników. Mogą być zabawni i edukacyjni, ucząc pracowników nowych umiejętności, a jednocześnie dając im możliwość nawiązania więzi i lepszego poznania się.

Organizowanie warsztatów wielkanocnych może być świetnym sposobem, aby dać swoim pracownikom coś, na co mogą liczyć. Może być również wykorzystany jako nagroda dla ciężko pracujących pracowników i do świętowania sezonu wielkanocnego. Korzyści z organizacji warsztatów wielkanocnych dla pracowników są obfite. Na początek może podnieść morale i wzmocnić ducha zespołu wśród pracowników. Zachęca również do kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów i budowania zespołu, a także daje pracownikom możliwość wyrażenia swoich pomysłów i opinii.

Ponadto warsztaty wielkanocne to świetny sposób na okazanie wdzięczności za ciężką pracę personelu. Poświęcenie czasu na pokazanie im, jak bardzo cenisz ich wkład, może zdziałać cuda dla satysfakcji pracowników. Ogólnie rzecz biorąc, zorganizowanie warsztatów wielkanocnych dla pracowników to świetny sposób na świętowanie sezonu wielkanocnego i okazanie wdzięczności za ich wkład. Jest to zabawna, wciągająca i satysfakcjonująca aktywność, która przyniesie korzyści Twojemu personelowi i Twojej firmie.

Zobacz nasze propozycje warsztatów wielkanocnych

Las w słoiku

Wersja wiosenno-wielkanocna

Wianek

Do powieszenia

Waza

Kwitnąca i pachnąca

Ciasteczka

Kwitnąca i pachnąca

Zając

Dekoracja w szklanym jajku

Stroik

Wielkanocna wersja wianka

Wianek

Na drzwi lub na stół

Stroik

Na drzwi lub na stół

Koszyczek

Prosta i efektowna dekoracja

Zając

Zamknięty pod szklaną kopułą

Stroik

Zamknięty pod szklaną kopułą

Stroik

Zamknięty pod szklaną kopułą