Warsztaty dla dzieci

Warsztaty kreatywne dla dzieci w szkole i przedszkolu

Warsztaty kreatywne dla dzieci to zajęcia, podczas których uczniowie i przedszkolaki mają okazję rozwijać swoją kreatywność. Podczas zajęć dzieci poznają techniki plastyczne, a także tworzą własne dzieła sztuki. Warsztaty kreatywne mogą odbywać się w szkole lub przedszkolu, ponieważ dojeżdżamy w dowolne miejsce w Polsce. Zajęcia prowadzone są przez animatorów, którzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały.

Czy warto zorganizować warsztaty DIY dla dzieci?

Zdecydowanie warto! To doskonały sposób na rozwój ich kreatywności oraz zdolności manualnych. Pozwalają one również na integrację dzieci z różnych klas, a także na wytworzenie pozytywnych więzi między uczniami. Z naszej strony zapewnione są wszystkie niezbędne materiały oraz prowadzenie. Każdy projekt pozwoli rozwinąć umiejętności manualne dzieci oraz pobudzi ich kreatywność.

Podczas warsztatów dzieci poznają różne techniki dekorowania oraz zdobienia. Poznają rośliny, zdobywają wiedzę jak się nimi opiekować. Nasi animatorzy wszystko dokładnie tłumaczą, pomagają oraz prowadzą warsztaty od początku do końca. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Na naszych warsztatach dla dzieci będziecie mieli okazję m.in.:

– stworzyć zamknięty ekosystem LAS W SŁOIKU

– zbudować DOMEK DLA OWADÓW

– zrobić przepiękny OBRAZ Z MCHU wiecznie zielonego

– wykonać ZEGAR

– stworzyć MINIPUSTYNIĘ z sukulentem

– zaprojektować PODUSZKĘ lub WOREK NA ODZIEŻ SPORTOWĄ

– wykonać ŚWIECĘ SOJOWĄ

…i wiele innych super ciekawych rzeczy, które mogę być ciekawym prezentem na Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka itd

Gdzie dojeżdżamy i jak pracujemy?

Z warsztatami dla dzieci działamy głównie na terenie Poznania oraz Wielkopolski (z uwagi na koszty dojazdu). W razie potrzeby dojeżdżamy w dowolne miejsce w Polsce. Aby móc zorganizować warsztaty potrzebujemy dostępu do sali oraz stołów i krzeseł. Po warsztatach wszystko po sobie sprzątamy 🙂